header

23-09-2017 ΞΕΚΙΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ 2017-2018 + ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Το Σάββατο 23-09-2017 ξεκινά το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Καβάλας,ο Άρης την πρώτη αγωνιστική θα παίξει στην έδρα μας με το Κοκκινόχωμα,καλή αρχή.

Στον β’ όμιλο που αγωνίζεται η ομάδα μας έχουμε το εξής πρόγραμμα :                                  

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΔΑ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
4 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
5 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
6 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
7 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΑΣΠΙΔΑ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
3 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
4 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
6 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
7 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
2 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
3 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
4 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
5 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
6 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
7 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
4Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
5 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
6 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
2 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
3 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
4 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
5 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
6 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
3 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
7 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
2 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
3 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
4 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
6 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
7 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
3 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
4 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
5 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
9Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
2 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
4 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
5 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
7 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
3 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
4 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
5 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
6 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
7 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
2 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
3 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
7 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
12Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
3 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
4 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
5 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
6 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
7 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
5 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
6 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
7 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
14Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
3 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
5 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
6 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
7 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
3 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
4 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
5 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
6 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
7 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
4 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
5 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
7 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
2 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
3 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
4 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
5 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
6 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
7 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
6 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
7 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
2 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
3 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
4 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
5 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
7 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
20Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
3 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
4 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
2 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
3 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
5 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
6 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
3 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
4 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
5 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
6 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
3 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
4 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
7 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
3 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
4 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
5 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
6 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
7 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
2 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
6 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
7 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
4 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
5 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
6 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
7 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  

ΣΤΟΝ Β' ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

sima ari zugou

sima ari zugou
Έγινε ο ορισμός των ομίλων της Β’ Ε.Π.Σ. Καβάλας η ομάδα μας θα αγωνίζεται στο Β’ όμιλο μαζί με τις εξής ομάδες:

Β` ΟΜΙΛΟΣ: Άρης Ζυγού,Μακεδονικός Αμισιανών, Βυζάντιο Κοκκινοχώματος, Κεραυνός Ελευθερών, Μ. Α Ορφανίου,Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας , Κεραυνός Κρηνίδων, Δόξα Αμυγδαλεώνα, Αστέρας Φωλιάς, ΑΟ Κάρυανης, ΑΟ Ελαιοχωρίου, Ασπίδα Πολυστύλου, Μ. Α Φιλίππων, ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα.

Αύριο θα γίνει και η κλήρωση για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017….

ΝEA ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΖΥΓΟΥ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ

P5247481

P5247481
Στα γραφεία του ΑΜΣ Άρη Ζυγού την Τετάρτη 24 Μαΐου 2017 και ώρα 19:00μμ. συνήλθαν σε συνεδρίαση τα νεοεκλεγέντα μέλη της Γενικής Συνέλευσης,αφού βρέθηκαν σε πλήρη απαρτία προχώρησαν σε ψηφοφορία για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου.
Μετά το πέρας της ψηφοφορίας οι αρμοδιότητες που προέκυψαν για τον καθένα είναι οι εξής:1.    ΠΡΟΕΔΡΟΣ    :    ΠΡΟΥΣΑΕΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2.    ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ    :    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΥΣΗΣ
3.    ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
4.    ΕΙΔ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ    :    ΤΟΨΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5.    ΤΑΜΙΑΣ        :    ΜΑΡΤΙΔΟΥ ΚΙΚΗ
6.    ΕΦΟΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥ:    ΣΥΝΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7.    ΔΗΜ.ΣΧΕΣΕΩΝ    :    ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8.    ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ    :    ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
9.    ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ    :    ΤΣΙΦΤΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Το νέο ΔΣ του ΑΜΣ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ευχαριστεί τον αθλητικό σύλλογο 2533 Astoria Boulevard Corp και την οικογένεια Λαζαρίδη Γεωργίου για την δωρεά σημαντικού χρηματικού ποσού στην ομάδα μας.

Τους ευχόμαστε καλό κουράγιο…..

P5247482

P5247482

ΑΛΛΛΑΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΣΤΟΝ ΑΡΗ ΖΥΓΟΥ

KANATAS

KANATAS
Στην θέση του Σωκράτη Κεσαπίδη στον πάγκο της ομάδας μας αναλαμβάνει ο Θανάσης Κανάτας.
Από μεριάς διοίκησης και ποδοσφαιριστών θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά τον Σωκράτη Κεσαπίδη για την προσφορά και την πολλή καλή συνεργασία τα τελευταία δύο χρόνια στο σύλλογο μας. Αποτέλεσμα της καλής συνεργασίας ηταν και η άνοδο της ομάδας στην Α' κατηγορία.Θα θέλαμε να του ευχηθούμε από εδώ και πέρα κάθε επιτυχία εντός και εκτός γηπέδου.

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ 2-3 ΚΥΠΕΛΟ Ε.Π.Σ ΚΑΒΑΛΑΣ

P8216390

P8216390
Αν και τυπικά γηπεδούχος ήταν ο ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ  το ματς έγινε στο γήπεδο του Άρη Ζυγού.
Το παιχνίδι ξεκίνησε πολλή δυνατά ο Άρης και μόλις στο 15’ μετά από πάσα του Χρήστου Μιχαηλίδη μέσα στην μικρή περιοχή του ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ προβολή από τον Μπάμπη Αβραμίδη και 1-0 για τον Άρη.
Το δεύτερο γκολ του Άρη ήρθε στο 20’μετα από δυνατό σουτ του Γιώργου Μπασδάνη έξω από την μεγάλη περιοχή.
Στο 33’ ο  ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ  μετά από μια πολλή καλή αντεπίθεση μείωσε το σκορ σε 2-1 με τον Σάββα Ευκαρπίδη.
Όλα έδειχναν ότι το 2-1 θα είναι και το τελικό σκορ παρόλο που η ομάδα του Άρη έχασε δυο τρεις πάρα πολλή καλές φάσεις,όμως στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Άγγελος  Πυργιλής αξιοποίησε με τον καλύτερο τρόπο την σέντρα του Μάρκου Ζεϊτίδη και με καρφωτή κεφαλιά διαμόρφωσε το 3-1 για τον Άρη ως σκορ ημιχρόνου.
Η ζέστη επηρέασε τους παίχτες και των δυο ομάδων και έτσι το δεύτερο ημίχρονο ήταν λίγο ‘’πεσμένο’’ αν και χάθηκαν ορισμένες καλές φάσεις.
Στο 62’ μετά από φάση που έπρεπε να την σταματήσει ο διαιτητής (γιατί ο επιθετικός στοπάρισε την μπάλα με το χέρι)καλή επίθεση και γκολ με κεφαλιά από τον Τζάκη Θωμά.
Στο 85’ είχαμε το ντεμπούτο του 16χρονου Βαγγέλη Οζγουρίδη.
Πάρα πολύ καλή απόδοση από τον νεοαποκτηθέντα Παναγιώτη Τσακιρίδη.
Άρης Ζυγού:Γιάννης Πριονίδης-Άγγελος Πυργιλής-Κώστας Δημητριάδης-Κώστας Γκαϊτατζής-Χρήστος Μιχαηλίδης-Γιώργος Μπασδάνης-Μπάμπης Αβραμίδης-Μάρκος Ζεϊτίδης-Τσακιρίδης Παναγιώτης-Αντωνίου Γεώργιος (Ευάγγελος Οζγουρίδης 85’) Οζγουρίδης Χάρης.

P8216394

P8216394
P8216392
P8216392
P8216393
P8216393

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.