junior aris zugou aris2013

Ο Άρης έπαιζε μέσα στο Παγγαίο που ήταν καλύτερο σε όλο το παιχνίδι,κάνοντας τις ευκαιρίες τους γκολ,έτσι το πρώτο ημίχρονο βρήκε την ομάδα μας να χάνει με 2-0.
Στο δεύτερο προσπαθήσαμε να αντιδράσουμε αλλά το μόνο που καταφέραμε ήταν να μειώσουμε με τον Ιακωβιδη σε 2-1 και αυτό ήταν και το τελικό σκορ.

Η ενδεκάδα του Άρη ήταν η εξής:

Πριονίδης,Μπεγλίδης,Αδαμιδης(Αβραμίδης),Μποζούρη,Μακαδασίδης(Ιακωβιδης),Τσάνηνος,Δημητριάδης, Μαρκόπουλος(Σκαμνός),Δινακης,Ζεφτεριδης,Χειμώνας

Ρεπορτάζ T.M

Ευχαριστουμε την Ντινα Τσολακιδου για την ενημερωση των αποτελεσματων.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ LEAGUE ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

17η αγωνιστική

Νέστος Χρυσούπολης-Κεραμωτή 4-0 

Μ.Α. Αντιφιλίππων-Θράκη Γραβούνα 2-1

Βρασίδας Ν. Περάμου-ΑΕ Καβάλας 2-1 

Βύρων Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων 0-0

ΑΕ Πιερέων 2004-Δόξα Θεολόγου 1-4 

Βαθμολογία (17η αγωνιστική)

Νέστος Χρυσούπολης 32-12 35

Δόξα Θεολόγου 29-19 31

Βρασίδας Ν. Περάμου 25-19 27

Βύρων Καβάλας 19-16 27

Κεραυνός Κρηνίδων 22-20 26

ΑΕ Καβάλας 16-9 23

Κεραμωτή 13-21 19

ΑΕ Πιερέων 2004 18-28 18

Μ.Α. Αντιφιλίππων 18-31 16

Θράκη Γραβούνα 16-33 9

Επόμενη αγωνιστική (18η, 10/2/13)

Δόξα Θεολόγου-Κεραμωτή

ΑΕ Πιερέων 2004-Βρασίδας Ν. Περάμου

Κεραυνός Κρηνίδων -Μ.Α. Αντιφιλίππων

Θράκη Γραβούνα-ΑΕ Καβάλας

Βύρων Καβάλας-Νέστος Χρυσούπολης

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (1ος όμιλος)

17η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Άρης Πρίνου 2-1

Κεραυνός Πέρνης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης 3-0

Αίας Παναγίας-Ατρόμητος Χαλκερού 1-0

Μυρμιδόνες-Θεαγένης 0-1

Χελιδόνια-Αναγέννηση Λιμεναρίων 2-0

Βαθμολογία (17η αγωνιστική)

Κεραυνός Πέρνης 79-10 51

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης 28-20 30

Θεαγένης 31-24 30

Αναγέννηση Λιμεναρίων 28-24 29

Απόλλων Χρυσοχωρίου 22-24 29

Χελιδόνια 24-45 22

Άρης Πρίνου 25-30 18

Αίας Παναγίας 20-34 15

Μυρμιδόνες 16-37 10

Ατρόμητος Χαλκερού 14-39 7

Επόμενη αγωνιστική (18η, 9-10/2/13)

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης- Ατρόμητος Χαλκερού

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Άρης Πρίνου

Χελιδόνια- Αίας Παναγίας

Θεαγένης- Κεραυνός Πέρνης

Μυρμιδόνες- Απόλλων Χρυσοχωρίου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (2ος όμιλος)

17η αγωνιστική

Δόξα Λυδίας-Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου 1-1

Ολυμπιακός Καβάλας-Κεραυνός Ελευθερών 2-0

ΑΣ Παγγαίο-Άρης Ζυγού 2-1

Αετός Ορφανού-Ασπίδα Πολυστύλου 1-0

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ηρακλής Καβάλας 1-3

Βαθμολογία (17η αγωνιστική)

Ηρακλής Καβάλας 49-17 41

Αετός Ορφανού 41-16 41

Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου 33-21 35

ΑΣ Παγγαίο 36-36 26

Κεραυνός Ελευθερών 33-25 25

Δόξα Λυδίας 23-23 21

Άρης Ζυγού 26-35 19

Ολυμπιακός Καβάλας 23-41 16

Ασπίδα Πολυστύλου 25-40 12

Ατρόμητος Ακροβουνίου 19-54 4

Επόμενη αγωνιστική (18η, 9/2/13)

Ηρακλής Καβάλας- Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου

Ατρόμητος Ακροβουνίου-ΑΣ Παγγαίο

Ασπίδα Πολυστύλου- Ολυμπιακός Καβάλας

Κεραυνός Ελευθερών- Άρης Ζυγού

Αετός Ορφανού- Δόξα Λυδίας

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (1ος όμιλος)

16η αγωνιστική

Κεραυνός Καλλιράχης-Φίλιπποι Καβάλας 3-4

ΑΟ Ποταμιάς-Άρης Κεχροκάμπου 1-1

Εθνικός Ν. Καρυάς-Ποσειδών Καβάλας 3-0

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Φάρος Μαριών 3-1

ΠΑΟ Καβάλας -Μαίανδρος Γέροντα 2-3

Βαθμολογία (16η αγωνιστική)

Εθνικός Ν. Καρυάς 48-19 38

ΠΑΟΚ  34-15 33

Μαίανδρος Γέροντα 37-24 32

Άρης Κεχροκάμπου 44-28 29

Ποσειδών Καβάλας 35-28 25

ΑΟ Ποταμιάς 27-34 20

Φίλιπποι Καβάλας 25-34 16

Φάρος Μαριών 15-34 11

Ποντιακός Ποντολιβάδου 24-49 10

Κεραυνός Καλλιράχης 14-38 5

**Έναν μηδενισμό και –2 βαθμούς έχει το Παληό. **Δύο αγώνες λιγότερους έχει ο Κεραυνός Καλλιράχης και από έναν ο Ποντιακός Ποντολιβάδου, ο Φάρος Μαριών, ο Μαίανδρος Γέροντα, ο Άρης Κεχροκάμπου.

Επόμενη αγωνιστική (17η, 9-10/2/13)

Άρης Κεχροκάμπου- Κεραυνός Καλλιράχης

Φάρος Μαριών- Εθνικός Ν. Καρυάς

ΑΟ Ποταμιάς- ΠΑΟΚ Καβάλας

Φίλιπποι Καβάλας- Ποντιακός Ποντολιβάδου

Ποσειδών Καβάλας- Μαίανδρος Γέροντα

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (2ος όμιλος)

16η αγωνιστική

Ένωση Παγ. Δρυάδας-Καβάλα 2004 5-1 

Μ.Α. Φιλίππων-Ν.Μ.Α. Ορφανίου 3-1 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-ΑΟ Ελαιοχωρίου 1-0 

Μακεδονικός Αμισιανών-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 3-0 

Μ.Α. Μεσορόπης-Φίλιππος Χρυσοκάστρου 1-0 

Βαθμολογία (16η αγωνιστική)

Μακεδονικός Αμισιανών 39-21 35

Ένωση Παγ. Δρυάδας 44-26 32

Δόξα Αμυγδαλεώνα 36-22 30

Ν.Μ.Α. Ορφανίου 41-29 29

Μ.Α. Φιλίππων 42-34 28

Μ.Α. Μεσορόπης 33-27 26

ΑΟ Ελαιοχωρίου 24-30 17

Καβάλα 2004  29-43 16

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 24-41 11

Φίλιππος Χρυσοκάστρου 12-51 2

Επόμενη αγωνιστική (17η, 9-10/2/13)

ΑΟ Ελαιοχωρίου- Φίλιππος Χρυσοκάστρου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα- Δόξα Αμυγδαλεώνα

Ν.Μ.Α.Ορφανίου- Ένωση Παγ. Δρυάδας

Μ.Α.Φιλίππων- Μ.Α.Μεσορόπης

Καβάλα 2004- Μακεδονικός Αμισιανών

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

16η αγωνιστική

Παράδεισος-Πανιώνιος Ξεριά 1-2

Ατρόμητος Λεκάνης-Φρίξος Ελευθερούπολης 7-1

Φρίξος Πλατανοτόπου-Λύκοι 6-1

Ελπίδα Κρυονερίου-Άρης Πηγών (24/2)

Αετός Ερατεινού-Αστέρας Φωλιάς 1-0

Βαθμολογία (16η αγωνιστική)

Άρης Πηγών 46-17 36

Πανιώνιος Ξεριά 53-20 36

Παράδεισος 31-21 29

Φρίξος Πλατανοτόπου 37-23 28

Ατρόμητος Λεκάνης 35-12 26

Αετός Ερατεινού 28-40 18

Φρίξος Ελευθερούπολης 24-52 14

Ελπίδα Κρυονερίου 22-35 12

Λύκοι 15-46 10

Αστέρας Φωλιάς 15-40 -6

*Η Ελπίδα Κρυονερίου έχασε με 3-0 στα χαρτιά το ματς στο Ερατεινό. **Έναν μηδενισμό και –2 έχει ο Παράδεισος **Δύο μηδενισμούς και –17 βαθμούς έχει ο Αστέρας Φωλιάς. **Σε εκκρεμότητα το παιχνίδι Φρίξος –Λεκάνη. **Δύο παιχνίδια λιγότερο έχει ο Άρης Πηγών και από ένα οι Παράδεισος, Πανιώνιος Ξεριά, Ατρόμητος Λεκάνης, Ελπίδα Κρυονερίου.

Επόμενη αγωνιστική (17η, 9/2/13)

Άρης Πηγών-Φρίξος Πλατανοτόπου

Φρίξος Ελευθερούπολης-Παράδεισος

Ατρόμητος Λεκάνης- Αετός Ερατεινού

Πανιώνιος Ξεριά-Ελπίδα Κρυονερίου

Λύκοι-Αστέρας Φωλιάς

Αφήστε ένα Σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Scroll to Top