ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ανακοινώθηκε η σύνθεση του νέου Δημοτικού Συμβουλίου Καβάλας και των τοπικών κοινοτήτων.

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2. ΒΑΒΑΛΕΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
3. ΒΕΡΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
4. ΓΡΑΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
5. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
6. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
7. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9. ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
10. ΕΡΙΦΥΛΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
11. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
12. ΙΑΤΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
13. ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
14. ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15. ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16. ΚΥΡΙΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
17. ΛΙΟΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
19. ΜΟΥΡΙΑΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
20. ΠΑΠΑΝΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
21. ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
22. ΠΑΠΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
23. ΠΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24. ΣΜΥΡΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
25. ΣΠΑΝΔΩΝΗ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΝΝΑ
26. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
27. ΣΥΓΓΙΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
28. ΣΧΟΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
29. ΤΕΚΕΟΓΛΟΥ-ΚΟΡΔΟΜΑΤΗ ΑΛΕΚΑ
30. ΤΖΩΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31. ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
32. ΤΣΑΝΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
33. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
34. ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
35. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΑΠΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣ

1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
2. ΚΙΟΣΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
5. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
6. ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ
ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΑΒΑΛΑΣ

1. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΔΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2. ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ
4. ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
5. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
6. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ
8. ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
9. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΖΑΝΗΣ
10. ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11. ΠΟΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ
13. ΤΣΑΛΚΟΥ ΑΝΝΑ
14. ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ

1. ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΚΑΠΛΑΝΗΣ
3. ΚΑΡΑΚΕΪΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4. ΚΩΣΤΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
5. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΡΗΝΙΔΩΝ

1. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΚΟΡΚΟΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
4. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
5. ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕΛΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΖΥΓΟΥ

1. ΚΑΜΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
3. ΚΟΥΓΚΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ
4. ΜΑΥΡΙΔΟΥ-ΜΠΑΛΙΤΣΗ ΒΟΥΛΑ
5. ΧΡΟΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

1. ΛΑΦΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΟΡΥΦΩΝ

1. ΤΑΣΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΠΡΙΟΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΛΗΜΝΙΑΣ-ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ-ΒΟΥΝΟΧΩΡΙΟΥ

1. ΓΙΤΙΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
2. ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3. ΜΙΛΚΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΔΙΑΣ

1. ΚΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
2. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΣΥΓΓΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
1. ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΠΟΛΥΝΕΡΟΥ-ΚΡΑΝΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΕΣΥΡΠΕΟΓΛΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΔΑΤΟΥ

1. ΜΕΜΕΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΜΠΡΟΥΣΚΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
3. ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΦΙΛΙΠΠΩΝ

1. ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΤΟΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΧΑΛΚΕΡΟΥ

1. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Πηγη www.k-tipos.gr

Αφήστε ένα Σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Scroll to Top