junior aris zugou ARIS PAGGEO

Το ημίχρονο στο Ζυγός έληξε 0-1 και το τελικό 1-4 δείχνει και ποιος ήταν ανώτερος μέσα στο γήπεδο αλλά και ότι κάτι συμβαίνει,κάτι φταίει τέλος πάντων στον Άρη,και αυτό πρέπει να διορθωθεί γρήγορα.
Εμείς βέβαια από έξω τα βλέπουμε με άλλο μάτι,είμαι σίγουρος ότι διοίκηση προπονητής και παίχτες θα βρουν τι κάνουν λάθος αφήνοντας πίσω τα συνεχόμενα ατυχή αποτελέσματα και κοιτώντας μπροστά σε αυτά που έρχονται.

Το μοναδικό γκολ της ομάδας μας ο Χ.Μαρκοπουλος με πέναλτι κάνοντας το 0-2 σε 1-2.

Η σύνθεση του Άρη Ζυγού ηταν η εξής:

Πριονίδης,Μπεγλίδης,Μακαδασίδης,Μποζούρη,Σκαμνός,Αβραμίδης,Ιακωβιδης(Κασμοραρι),Πυργιλής,Δημητριάδης, Μαρκόπουλος,(Τεμιρογλου)Τσάνηνος.

Ρεπορτάζ T.M

 Ευχαριστουμε την Ντινα Τσολακιδου για την ενημερωση των αποτελεσματων.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ LEAGUE ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
   
9η αγωνιστική
Κεραμωτή-Δόξα Θεολόγου 2-0
Βρασίδας Ν. Περάμου-ΑΕ Πιερέων 2004 3-3
Μ.Α. Αντιφιλίππων-Κεραυνός Κρηνίδων 2-2
ΑΕ Καβάλας-Θράκη Γραβούνα 0-0
Νέστος Χρυσούπολης-Βύρων Καβάλας 0-0
    
Βαθμολογία (9η αγωνιστική)
ΑΕ Καβάλας 13-3 18
Νέστος Χρυσούπολης 17-10 17
Βύρων Καβάλας 10-8 15
Βρασίδας Ν. Περάμου 14-10 14
Δόξα Θεολόγου 13-12 14
Κεραμωτή 9-8 14
Κεραυνός Κρηνίδων 17-18 11
ΑΕ Πιερέων 2004 10-16 8
Μ.Α. Αντιφιλίππων 8-18 6
Θράκη Γραβούνα 8-16 5

Επόμενη αγωνιστική (10η, 24-25/11)
Βύρων Καβάλας-Κεραμωτή
Δόξα Θεολόγου-Βρασίδας Ν. Περάμου
Νέστος Χρυσούπολης-Μ.Α. Αντιφιλίππων
ΑΕ Πιερέων 2004-Θράκη Γραβούνα
Κεραυνός Κρηνίδων-ΑΕ Καβάλας

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (2ος όμιλος)

8η αγωνιστική
Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου-Δόξα Λυδίας 0-0
Κεραυνός Ελευθερών-Ολυμπιακός Καβάλας 5-0
Άρης Ζυγού-ΑΣ Παγγαίο 1-4
Ασπίδα Πολυστύλου -Αετός Ορφανού 1-4
Ηρακλής Καβάλας-Ατρόμητος Ακροβουνίου 3-0
  
Βαθμολογία (8η αγωνιστική)
Ηρακλής Καβάλας 26-3 21
Αετός Ορφανού 20-8 19
Κεραυνός Ελευθερών 17-10 15
Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου 12-9 15
Δόξα Λυδίας 13-11 10
ΑΣ Παγγαίο 21-23 10
Άρης Ζυγού 11-17 9
Ασπίδα Πολυστύλου 13-25 6
Ολυμπιακός Καβάλας 10-23 6
Ατρόμητος Ακροβουνίου 10-24 4

Επόμενη αγωνιστική (9η, 24-2511)
Ν. Ηρακλής Μυρτοφύτου-Ηρακλής Καβάλας
ΑΣ Παγγαίο-Ατρόμητος Ακροβουνίου
Ολυμπιακός Καβάλας-Ασπίδα Πολυστύλου
Άρης Ζυγού-Κεραυνός Ελευθερών
Δόξα Λυδίας-Αετός Ορφανού

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (1ος όμιλος)

8η αγωνιστική 
Εθνικός Ν. Καρυάς-Φάρος Μαριών  3-0
Κεραυνός Καλλιράχης-Άρης Κεχροκάμπου 1-2
ΠΑΟΚ  -ΑΟ Ποταμιάς 2-1
Ποντιακός Ποντολιβάδου-Φίλιπποι Καβάλας 2-0
Μαίανδρος Γέροντα-Ποσειδών Καβάλας 4-3
  
Βαθμολογία (8η αγωνιστική)
Εθνικός Ν. Καρυάς 24-5 19
Μαίανδρος Γέροντα 22-15 18
Άρης Κεχροκάμπου 24-18 16
ΠΑΟΚ  13-10 12
Ποσειδών Καβάλας 23-12 12
Φίλιπποι Καβάλας 13-15 11
ΑΟ Ποταμιάς 15-19 10
Φάρος Μαριών 6-18 5
Κεραυνός Καλλιράχης 9-22 4
Ποντιακός Ποντολιβάδου 14-29 4
**Αγώνα λιγότερο έχουν Ποσειδών και Εθνικός Ν. Καρυάς.

Επόμενη αγωνιστική (9η, 24-25/11) 
Εθνικός Ν. Καρυάς-Μαίανδρος Γέροντα
ΑΟ Ποταμιάς-Ποσειδών Καβάλας
Άρης Κεχροκάμπου-Ποντιακός Ποντολιβάδου
ΠΑΟΚ -Κεραυνός Καλλιράχης
Φάρος Μαριών-Φίλιπποι Καβάλας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (2ος όμιλος)

8η αγωνιστική   
Δόξα Αμυγδαλεώνα-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 2-1
Ένωση Παγ. Δρυάδας-Ν.Μ.Α. Ορφανίου 0-4
Μ.Α. Μεσορόπης-Μ.Α. Φιλίππων 4-1
Μακεδονικός Αμισιανών-Καβάλα 2004 2-2
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-ΑΟ Ελαιοχωρίου 1-3

Βαθμολογία (8η αγωνιστική)
Ν.Μ.Α. Ορφανίου 23-9 19
Μακεδονικός Αμισιανών 20-10 18
Ένωση Παγ. Δρυάδας 16-11 16
Μ.Α. Φιλίππων 20-21 13
Δόξα Αμυγδαλεώνα 16-13 12
ΑΟ Ελαιοχωρίου 13-13 10
Καβάλα 2004  15-15 9
Μ.Α. Μεσορόπης 15-20 7
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 14-26 4
Φίλιππος Χρυσοκάστρου 8-22 1
**Αγώνα λιγότερο έχουν Καβάλα 2004 και Ένωση Παγ. Δρυάδας

Επόμενη αγωνιστική (9η, 24-25/11)
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Μ.Α. Φιλίππων-ΑΟ Ελαιοχωρίου
Ν.Μ.Α. Ορφανίου-Μακεδονικός Αμισιανών
Μ.Α. Μεσορόπης-Ένωση Παγ. Δρυάδας
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Καβάλα 2004 
  
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

8η αγωνιστική
Φρίξος Πλατανοτόπου-Άρης Πηγών 2-3
Παράδεισος-Φρίξος Ελευθερούπολης 3-0
Αετός Ερατεινού-Ατρόμητος Λεκάνης 0-3
Ελπίδα Κρυονερίου-Πανιώνιος Ξεριά 3-4
Αστέρας Φωλιάς-Λύκοι 1-0

Βαθμολογία (8η αγωνιστική)
Παράδεισος 17-8 21
Άρης Πηγών 24-8 21
Πανιώνιος Ξεριά 30-9 18
Φρίξος Πλατανοτόπου 19-13 16
Ατρόμητος Λεκάνης 17-7 13
Αστέρας Φωλιάς 7-19 8
Λύκοι 5-22 6
Αετός Ερατεινού 15-26 5
Φρίξος Ελευθερούπολης 10-21 5
Ελπίδα Κρυονερίου 12-23 3
**Η Ελπίδα Κρυονερίου έχασε με 3-0 στα χαρτιά το ματς στο Ερατεινό.

Επόμενη αγωνιστική (9η)
Φρίξος Πλατανοτόπου-Αστέρας Φωλιάς
Ατρόμητος Λεκάνης -Λύκοι
Φρίξος Ελευθερούπολης-Ελπίδα Κρυονερίου
Αετός Ερατεινού-Παράδεισος
Άρης Πηγών-Πανιώνιος Ξεριά

Αφήστε ένα Σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Scroll to Top