zygos E.P.S.KAVALAS

Αυτην την εβδομαδα ο 2ος όμιλος της  Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ εχει ρεπο οποτε δεν αγωνιστηκε η ομαδα μας….

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ LEAGUE ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
   
4η αγωνιστική
Βύρων Καβάλας -ΑΕ Πιερέων 2004 2-1  
Βρασίδας Ν. Περάμου -Κεραυνός Κρηνίδων 3-1  
Μ.Α. Αντιφιλίππων- ΑΕ Καβάλας 0-2  
Θράκη Γραβούνα –Κεραμωτή 0-0  
Δόξα Θεολόγου -Νέστος Χρυσούπολης 3-5  
    
Βαθμολογία (4η αγωνιστική)
ΑΕ Καβάλας 8-0 10
Βρασίδας Ν. Περάμου 10-4 10
Νέστος Χρυσούπολης 9-5 7
Βύρων Καβάλας 5-3 7
Δόξα Θεολόγου 6-6 7
Κεραμωτή 3-3 7
ΑΕ Πιερέων 2004 4-6 4
Κεραυνός Κρηνίδων 5-9 3
Θράκη Γραβούνα 2-6 1
Μ.Α. Αντιφιλίππων 1-11 0
      
Επόμενη αγωνιστική (5η, 13/10)
Κεραμωτή-ΑΕ Καβάλας  
Βύρων Καβάλας -Δόξα Θεολόγου  
Κεραυνός Κρηνίδων- Θράκη Γραβούνα  
ΑΕ Πιερέων 2004-Μ.Α. Αντιφιλίππων  
Νέστος Χρυσούπολης- Βρασίδας Ν. Περάμου 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (1ος όμιλος)

4η αγωνιστική
Μυρμιδόνες-Χελιδόνια 1-1
Αίας Παναγίας-Θεαγένης 0-1
Κεραυνός Πέρνης-Ατρόμητος Χαλκερού 5-0
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Άρης Πρίνου 1-0
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Απόλλων Χρυσοχωρίου 1-2

Βαθμολογία (4η αγωνιστική)
Κεραυνός Πέρνης 15-2 12
Θεαγένης 8-5 10
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης 5-4 7
Χελιδόνια 7-5 6
Απόλλων Χρυσοχωρίου 6-10 6
Αναγέννηση Λιμεναρίων 7-7 4
Αίας Παναγίας 8-9 4
Ατρόμητος Χαλκερού 6-11 3
Μυρμιδόνες 5-9 2
Άρης Πρίνου 4-9 1

Επόμενη αγωνιστική (5η)
Άρης Πρίνου -Ατρόμητος Χαλκερού
Μυρμιδόνες-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Θεαγένης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης
Χελιδόνια-Κεραυνός Πέρνης
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Αίας Παναγίας

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (1ος όμιλος)

3η αγωνιστική 
Εθνικός Ν. Καρυάς-Άρης Κεχροκάμπου 4-1
Κεραυνός Καλλιράχης-ΑΟ Ποταμιάς 1-2
ΠΑΟ Καβαλας-Φίλιπποι Καβάλας 0-0
Ποντιακός Ποντολιβάδου-Μαίανδρος Γέροντα 1-2 
Ποσειδών Καβάλας-Φάρος Μαριών 4-0

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)
Ποσειδών Καβάλας 15-3 9
Εθνικός Ν. Καρυάς 12-2 9
Μαίανδρος Γέροντα 11-3 9
Άρης Κεχροκάμπου 9-8 6
ΠΑΟ Καβάλας  5-3 4
ΑΟ Ποταμιάς 4-7 3
Φάρος Μαριών 3-9 3
Φίλιπποι Καβάλας 3-8 1
Κεραυνός Καλλιράχης 3-12 0
Ποντιακός Ποντολιβάδου 4-14 0

Επόμενη αγωνιστική (4η, 13-14/10) 
Φίλιπποι Καβάλας-Ποσειδών Καβάλας
ΑΟ Ποταμιάς-Ποντιακός Ποντολιβάδου
Άρης Κεχροκάμπου-ΠΑΟΚ
Κεραυνός Καλλιράχης-Εθνικός Ν. Καρυάς
Μαίανδρος Γέροντα-Φάρος Μαριών

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (2ος όμιλος)

3η αγωνιστική   
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Ν.Μ.Α. Ορφανίου 2-2
Ένωση Παγ. Δρυάδας-Μ.Α. Φιλίππων 4-1
Μ.Α. Μεσορόπης-Καβάλα 2004 2-3
Μακεδονικός Αμισιανών-Φίλιππος Χρυσοκάστρου 2-1
ΑΟ Ελαιοχωρίου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 3-2

Ευχαριστουμε την Ντινα Τσολακιδου για τα αποτελεσματα
  
Βαθμολογία (3η αγωνιστική)
Ένωση Παγ. Δρυάδας 7-2 9
Ν.Μ.Α. Ορφανίου 8-5 7
Μακεδονικός Αμισιανών 6-4 7
Μ.Α. Φιλίππων 9-8 4
Καβάλα 2004  6-6 4
ΑΟ Ελαιοχωρίου 4-4 4
Δόξα Αμυγδαλεώνα 6-6 3
Μ.Α. Μεσορόπης 7-9 1
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 6-9 1
Φίλιππος Χρυσοκάστρου 3-9 0

Επόμενη αγωνιστική (4η, 13-14/10)
Καβάλα 2004 -ΑΟ Ελαιοχωρίου
Μ.Α. Φιλίππων-Μακεδονικός Αμισιανών
Ν.Μ.Α. Ορφανίου-Μ.Α. Μεσορόπης
Ένωση Παγ. Δρυάδας-Δόξα Αμυγδαλεώνα
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

3η αγωνιστική   
Φρίξος Πλατανοτόπου-Φρίξος Ελευθερούπολης 2-1
Παράδεισος-Ατρόμητος Λεκάνης 3-2
Αετός Ερατεινού-Πανιώνιος Ξεριά 1-6
Ελπίδα Κρυονερίου-Αστέρας Φωλιάς 0-1
Λύκοι-Άρης Πηγών 0-4

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)
Άρης Πηγών 12-2 9
Παράδεισος 8-3 9
Φρίξος Πλατανοτόπου 6-3 7
Πανιώνιος Ξεριά 12-4 6
Ελπίδα Κρυονερίου 6-1 6
Ατρόμητος Λεκάνης 6-4 4
Αστέρας Φωλιάς 2-6 3
Φρίξος Ελευθερούπολης 2-10 0
Αετός Ερατεινού 2-12 0
Λύκοι 0-11 0

Επόμενη αγωνιστική (4η, 13-14/10)
Πανιώνιος Ξεριά-Λύκοι
Ατρόμητος Λεκάνης -Ελπίδα Κρυονερίου
Φρίξος Ελευθερούπολης-Αετός Ερατεινού
Παράδεισος-Φρίξος Πλατανοτόπου
Αστέρας Φωλιάς-Άρης Πηγών

  

Αφήστε ένα Σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Scroll to Top