zygos E.P.S.KAVALAS

Ευχαριστουμε την Ντινα Τσολακιδου για την ενημερωση των αποτελεσματων.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ LEAGUE ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
   
8η αγωνιστική
Κεραμωτή-Νέστος Χρυσούπολης 2-0  
Θράκη Γραβούνα-Μ.Α. Αντιφιλίππων 3-2  
ΑΕ Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου 0-0  
Κεραυνός Κρηνίδων-Βύρων Καβάλας 2-0  
Δόξα Θεολόγου-ΑΕ Πιερέων 2004 3-0  
    
Βαθμολογία (8η αγωνιστική)
ΑΕ Καβάλας 13-3 17
Νέστος Χρυσούπολης 17-10 16
Βύρων Καβάλας 10-8 14
Δόξα Θεολόγου 13-10 14
Βρασίδας Ν. Περάμου 11-7 13
Κεραμωτή 7-8 11
Κεραυνός Κρηνίδων 15-16 10
ΑΕ Πιερέων 2004 7-13 7
Μ.Α. Αντιφιλίππων 6-16 5
Θράκη Γραβούνα 8-16 4

Επόμενη αγωνιστική (9η, 17-18/11)
Κεραμωτή-Δόξα Θεολόγου
Βρασίδας Ν. Περάμου-ΑΕ Πιερέων 2004
Μ.Α. Αντιφιλίππων-Κεραυνός Κρηνίδων
ΑΕ Καβάλας-Θράκη Γραβούνα
Νέστος Χρυσούπολης-Βύρων Καβάλας

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (1ος όμιλος)

8η αγωνιστική
Άρης Πρίνου-Απόλλων Χρυσοχωρίου 0-1
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Κεραυνός Πέρνης 0-4
Ατρόμητος Χαλκερού-Αίας Παναγίας 2-0 
Θεαγένης-Μυρμιδόνες 2-2
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Χελιδόνια 5-0

Βαθμολογία (8η αγωνιστική)
Κεραυνός Πέρνης 37-4 24
Θεαγένης 15-10 18
Απόλλων Χρυσοχωρίου 12-12 16
Χελιδόνια 15-20 12
Αναγέννηση Λιμεναρίων 15-12 11
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης 10-12 10
Αίας Παναγίας 12-20 7
Ατρόμητος Χαλκερού 10-20 6
Άρης Πρίνου 9-16 4
Μυρμιδόνες 8-17 4

Επόμενη αγωνιστική (9η, 24-25/11)
Άρης Πρίνου -Αναγέννηση Λιμεναρίων
Αίας Παναγίας-Χελιδόνια
Κεραυνός Πέρνης-Θεαγένης
Ατρόμητος Χαλκερού-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Μυρμιδόνες

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (1ος όμιλος)

7η αγωνιστική 
Φίλιπποι Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης 1-0
Άρης Κεχροκάμπου-ΑΟ Ποταμιάς 5-1
Ποσειδών Καβάλας-Εθνικός Ν. Καρυάς Δ.Δ.
Φάρος Μαριών-Ποντιακός Ποντολιβάδου 2-2
Μαίανδρος Γέροντα-ΠΑΟ Καβάλας  3-2

Βαθμολογία (7η αγωνιστική)
Εθνικός Ν. Καρυάς 21-5 16
Μαίανδρος Γέροντα 18-12 15
Άρης Κεχροκάμπου 22-17 13
Ποσειδών Καβάλας 20-8 12
Φίλιπποι Καβάλας 13-13 11
ΑΟ Ποταμιάς 14-17 10
ΠΑΟΚ  11-9 9
Φάρος Μαριών 6-15 5
Κεραυνός Καλλιράχης 8-20 4
Ποντιακός Ποντολιβάδου 12-29 1
**Αγώνα λιγότερο έχουν Ποσειδών και Εθνικός Ν. Καρυάς.

Επόμενη αγωνιστική (8η, 17-18/11) 
Εθνικός Ν. Καρυάς-Φάρος Μαριών
Κεραυνός Καλλιράχης-Άρης Κεχροκάμπου
ΠΑΟΚ  -ΑΟ Ποταμιάς
Ποντιακός Ποντολιβάδου-Φίλιπποι Καβάλας
Μαίανδρος Γέροντα-Ποσειδών Καβάλας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (2ος όμιλος)

7η αγωνιστική   
Καβάλα 2004 -Ένωση Παγ. Δρυάδας Δ.Δ.
Ν.Μ.Α. Ορφανίου-Μ.Α. Φιλίππων 1-2
ΑΟ Ελαιοχωρίου-Δόξα Αμυγδαλεώνα 0-2
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Μακεδονικός Αμισιανών 2-5
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Μ.Α. Μεσορόπης 0-1

Βαθμολογία (7η αγωνιστική)
Μακεδονικός Αμισιανών 18-8 17
Ν.Μ.Α. Ορφανίου 19-9 16
Ένωση Παγ. Δρυάδας 16-7 16
Μ.Α. Φιλίππων 19-17 13
Δόξα Αμυγδαλεώνα 14-12 9
Καβάλα 2004  1313 8
ΑΟ Ελαιοχωρίου 1012 7
Μ.Α. Μεσορόπης 1119 4
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 1324 4
Φίλιππος Χρυσοκάστρου 719 1
**Αγώνα λιγότερο έχουν Καβάλα 2004 και Ένωση Παγ. Δρυάδας

Επόμενη αγωνιστική (8η, 17-18/11)
Δόξα Αμυγδαλεώνα-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Ένωση Παγ. Δρυάδας-Ν.Μ.Α. Ορφανίου
Μ.Α. Μεσορόπης-Μ.Α. Φιλίππων
Μακεδονικός Αμισιανών-Καβάλα 2004
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-ΑΟ Ελαιοχωρίου

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

7η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Παράδεισος 3-0
Φρίξος Ελευθερούπολης-Ατρόμητος Λεκάνης 2-1
Λύκοι -Φρίξος Πλατανοτόπου 1-2
Άρης Πηγών-Ελπίδα Κρυονερίου 3-2
Αστέρας Φωλιάς-Αετός Ερατεινού 2-2

Βαθμολογία (7η αγωνιστική)
Παράδεισος 14-8 18
Άρης Πηγών 21-6 18
Φρίξος Πλατανοτόπου 17-10 16
Πανιώνιος Ξεριά 26-6 15
Ατρόμητος Λεκάνης 14-7 10
Λύκοι 5-21 6
Αετός Ερατεινού 15-23 5
Φρίξος Ελευθερούπολης 10-18 5
Αστέρας Φωλιάς 6-19 5
Ελπίδα Κρυονερίου 9-19 3
**Η Ελπίδα Κρυονερίου έχασε με 3-0 στα χαρτιά το ματς στο Ερατεινό.

Επόμενη αγωνιστική (8η, 17-18/11)
Φρίξος Πλατανοτόπου-Άρης Πηγών
Παράδεισος-Φρίξος Ελευθερούπολης
Αετός Ερατεινού-Ατρόμητος Λεκάνης
Ελπίδα Κρυονερίου-Πανιώνιος Ξεριά
Αστέρας Φωλιάς-Λύκοι

Αφήστε ένα Σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Scroll to Top